Monthly Archives: jaanuar 2011

Head Laulasmaa inimesed!

Külaseltsi tegemised: Oleme alustanud tegevuskava koostamist. Juhatus saab kokku 1. veebruaril, et täiendada tehtut. Varsti esitame vahekokkuvõtte Teile. 1. veebruaril on Laulasmaa inimestel võimalus kohtuda juhatuse esimehega kell 18.00. Juhatus koguneb 19.00 Kohtume Laulasmaa Kaugtöökeskuses! Vaata meie lehelt http://laulasmaa.eu/ ja … Continue reading

Posted in Seltsing Laulasmaa teated | Leave a comment

Katused lumest puhtaks!

Jah, kui Te ise olete ära ning vaevab küsimus, et kuidas küll seal on, kes küll, kas keegi teeb. Teeb küll. Saab küll katused ja kasvuhooned lumest puhtaks!   Helistage Kristole numbril 5021966 ja leppige kokku !

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Talihooldus vallaelanikele

Mittetulundusühing Laulasmaa , meie külaselts,  uuris talve alguses , et kuidas on vallaelanikele korraldatud talihooldus. Külaselts sai vastuse Vallavalitsuselt ning jagab seda meiega.  Meie ühistutes elavad elanikud juba koostasid ühisteate, kus andsime teada, et vajame hädasti talihooldust, et tagada juurdepääs oma … Continue reading

Posted in AÜ Endla teated, Laulasmaa Miku AÜ teadaanded | Leave a comment

Külaselts ootab uusi liikmeid

Head Laulasmaa Miku ja Endla inimesed tulge Laulasmaa külaseltsi liikmeks! On alanud uute liikmete registreerimine meie külaseltsi. Tutvuge meiega ja võtke ühendust!

Posted in Seltsing Laulasmaa teated | Leave a comment

Laupäeval huvitav teatripäev Laulasmaa koolis

Laulasmaa koolis on 22 jaanuaril tore teatripäev! Sissepääs on tasuta ja oodatud on kõik teatrihuvilised! Rohkem saate lugeda Laulasmaa kodulehelt! Tulge ja võtke naabrid kaasa Laulasma kooli 10.45, kui alustavad noored näitlemishuvilised oma esimese etendusega!

Posted in Seltsing Laulasmaa teated | Leave a comment